Чи є метод профілактики онкологічних захворювань?

Чи є метод профілактики онкологічних захворювань?

Так, є

Вакцинація «ГАРДАСИЛ» (м. Київ, медичний центр Vita Medical на Мінській та Троєщині) дозволяє жінці захистити себе від серйозних і небезпечних захворювань. Вакцинація не може допомогти після виникнення перероджених злоякісних клітин. Однак вона може стати ефективним превентивним заходом, адже допомагає імунній системі вчасно розпізнати вірус папіломи за інфікування і знищити його до зараження.

Вакцина «ГАРДАСИЛ»: схема введення

Щеплення «ГАРДАСИЛ» проводиться тільки після попереднього огляду у гінеколога, збору анамнезу, відсутності протипоказань і оцінки алергічного статусу. Для виключення можливих реакцій на препарат, лікар може призначити деякі лабораторні дослідження.
Вакцинація від вірусу папіломи людини проводиться 3 рази.
З 9 до 13 років друге щеплення робиться ні раніше, ніж через місяць після першої дози, а третя доза вводиться не раніше за 3 місяці після другої. Всі 3 дози мають бути введені протягом 1 року.

1 доза – 2 доза (через min 1 місяць) – 3 доза (не раніше ніж за 3 місяці після другої) = всі три протягом 1 року

Після 14 років незалежно від віку дівчини чи жінки вакцину вводять 3 рази з першим інтервалом в 1 місяць і другим інтервалом не раніше за 3 місяці після другого введення. Всі 3 дози мають бути введені протягом 1 року. У разі гострого захворювання в схемі вакцинації можливі відхилення (повний курс імунізації повинен бути завершений протягом 1 року).
Ін’єкція робиться внутрішньом’язово в дельтоподібний м’яз.

Рак шийки матки в Україні – найпоширеніша патологія, причиною розвитку якої є ВПЛ
✅Понад 4100 жінок хворіє щороку
✅Найбільша кількість випадків в Україні діагностовано в віці 45- 49 років
✅ 6 жінок помирає від раку шийки матки кожного дня:
•У віці 18-29 років смертність 1 місце
•У віці 30-54 років смертність 2 місце
✅15% не проживуть 1 року після встановлення діагнозу

Як можна заразитися

Інфікуються даними збудником однаково часто жінки і чоловіки.

Основним шляхом передачі заведено вважати статевий. Зазвичай ВПЛ заражаються після першого статевого контакту, але виділяють і інші шляхи передачі інфекції:

1. Вертикальний. Тобто, під час проходження по родових шляхах жінки інфікованої ВПЛ, новонароджений може заразитися.
2. Аутоінокуляційний. Можливе самозараження (перенесення з однієї ділянки тіла на іншу) під час проведення епіляції або гоління.
3. Контактно-побутовий. Вірус папіломи людини деякий час залишається життєздатним в навколишньому середовищі. Тому ним можна заразитися після відвідування громадських місць (лазня, спортивний зал, басейн).
4. Контактний. Можливе зараження через ранову поверхню на шкірі або слизових оболонках (садна, рани, забої).
5. Статевий. Найпоширеніший шлях зараження.

Заразитися вірусною інфекцією може кожен. Щоб своєчасно її діагностувати, потрібно проходити профілактичні огляди у лікаря, для визначення перших симптомів патології.

Єдиний метод попередження онкологічних захворювань та станів, асоційованих з вірусом папіломи людини, це ВАКЦИНАЦІЯ ГАРДАСИЛ – це єдина квадривалентна вакцина для запобігання розвитку онкологічних захворювань, що асоційовані з ВПЛ

Вакцинація ГАРДАСИЛОМ – це єдиний метод профілактики генітальних кондилом (тип 6,11) та запобігання розвитку онкологічних захворювань, що викликаються ВПЛ (тип 16,18)

Кому показана вакцинація ГАРДАСИЛОМ

Вакцина ГАРДАСИЛ показана:

  • дівчатам та жінкам віком від 9 до 45 років для попередження раку шийки матки, вульви, піхви та раку анального каналу; передракових та диспластичних станів; генітальних кондилом; інфекцій, спричинених ВПЛ.
  • хлопчикам та чоловікам віком від 9 до 26 років для запобігання захворювань та інфекцій, спричинених ВПЛ таких як рак анального каналу, генітальні кондиломи.

Чому саме ГАРДАСИЛ?

Ефективність та безпека вакцини ГАРДАСИЛ проти 4 типів ВПЛ була продемонстрована в клінічних дослідженнях та реальній практиці протягом понад 20 років

В програмі базових клінічних досліджень з ефективності та безпеки брали участь більш ніж 25 тис осіб

Тільки квадривалентна вакцина ГАРДАСИЛ захищає чоловіків та жінок як від онкологічних захворювань, так і від аногенітальних бородавок, що асоціюються з ВПЛ

Вакцинуватися препаратом для щеплення «ГАРДАСИЛ» в Vita Medical — це впевненість у результативній профілактиці ВПЛ, та отриманні стійкого захисту від небезпечних захворювань.

У медичному центрі Vita Medical Ви можете пройти своєчасну діагностику та вакцинацію запобігання онкологічних захворювань та станів, асоційованих з вірусом папіломи людини

Вартість програми вакцинації

Вакцинація дітей та дорослих здійснюється після огляду лікаря:
1. Проведення огляду та оцінки стану здоров’я
2. Попередження про можливі побічні реакції
3. Відповіді на всі питання

Одна вакцина

Вартість прийому лікаря + вартість ОДНІЄЇ дози вакцини «ГАРДАСИЛ»
Вакцинація без огляду лікаря не проводиться!

Курс вакцинації

Вартість прийому лікаря + вартість ТРЬОХ доз вакцини «ГАРДАСИЛ».
Вакцинація без огляду лікаря не проводиться!

Повернутися до усіх статей Записатися на прийом до фахівця