Історія створення

Ми довго до цього йшли і ось, нарешті, це сталося!

З 2012 року ми активно ростемо і розвиваємося: ростуть можливості клініки, наростає досвід.За цей час ми встигли завоювати довіру тисяч наших Пацієнтів і допомогти при різних діагнозах. Ваша довіра - це головна цінність для нас.

Лабораторії

Стаціонар

Операційні

Історія створення

Заснування:

Медична клініка – це не просто місце, де надаються медичні послуги. Це результат багаторічної праці, запалу і бажання допомагати людям. Історія нашої клініки – це історія зростання і розвитку, історія відданості пацієнтам та прагнення до досягнення високого стандарту медичної допомоги.

Від мрії до реальності

Коріння нашої клініки сягають далеко в минуле. Ця мрія виникла в серці одного лікаря, доктора [Ім’я Засновника], який завжди був палким послідовником своєї медичної місії. Заснувавши клініку у [рік заснування], він створив цей медичний заклад не просто для фахової практики, але й для того, щоб зробити медичну допомогу більш доступною і ефективною для нашої спільноти.

Заснування:
Віта медікал - медичний комплекс з високоякісним обладнанням Віта медікал - медичний комплекс з командою висококваліфікованих фахівців

Розвиток та зростання

Починаючи з маленької медичної практики, наша клініка з часом виросла в сучасний медичний комплекс з високоякісним обладнанням та великою командою висококваліфікованих фахівців. Ми завжди ставили за мету не просто лікувати, але і забезпечити всебічну медичну підтримку наших пацієнтів, надаючи послуги на найвищому рівні.

Місія та цінності

З моменту заснування нашої клініки ми керуємося найважливішими цінностями - компетентністі, етики, турботи і інновацій. Ми віддані покращенню здоров'я наших пацієнтів і прагнемо завжди залишатися на передньому краї в медичних дослідженнях і нововведеннях.

У наших клініках працюють лікарі 35 спеціальностей з мінімальним стажем - 8 років. Ми пишаємося своєю командою досвідчених і чесних лікарів.

"Віта Медікал" працює 7 днів на тиждень з 9:00 до 21:00, щоб вам було зручно відвідати лікаря у вихідні дні або після роботи, якщо немає іншого часу.

Нам довіряють кияни, до нас приїжджають з інших міст і країн, приводять своїх дітей і батьків, контактами наших лікарів діляться з друзями.

Ми розуміємо, наскільки важливі комфорт та приємна атмосфера.В фойє у нас комфортна температура повітря та зручні дивани, на екрані телевізора - пізнавальні програми, в кулері - смачна вода, на рецепції - привітні, уважні адміністратори.

Ми любимо будь-які відгуки. Позитивні дають нам багато сил і енергії для розвитку. І підвищують настрій, звичайно. Негативні (якщо об'єктивні) вказують на наші недоліки і спонукають нас ставати ще краще.

Ми щиро любимо свою роботу і пишаємося тим, що можемо піклуватися про ваше здоров'я і допомагати вам жити повним, насиченим життям.

Майбутнє

На нашому шляху до надання найкращої медичної допомоги ми не зупиняємося. Ми продовжуємо розвивати наші послуги, привертаючи до клініки нових талановитих лікарів та науковців, розширюючи можливості лікування та діагностики, і завжди залишаємося вірними своїй місії – бути партнером у ваших зусиллях зберегти і покращити ваше здоров’я.

Ми пишаємося нашою минувшиною і з нетерпінням дивимося в майбутнє, де ми продовжимо служити нашим пацієнтам з великим запалом і зобов’язанням.

Віта медікал - найкраща медична допомога Віта медікал - лікування та діагностика