Запис
Заповніть форму
Ваш E-mail
Ваше імя
Ваш телефон
Ваша заявка
Будьте здорові!

Помазан Дар'я Володимирівна

Лікар-терапевт

Лікар-гастроентеролог

Магістр медицини

Записатися
Помазан Дар'я Володимирівна
Лікар-терапевт
Лікар-гастроентеролог
Магістр медицини

Запис до лікаря
Ваше ім’я
Ваш телефон
Оберіть спеціалізацію лікаря
Місце прийому
Будьте здорові!
Спеціалізація
Лікар спеціалізується на сучасних підходах до діагностики та лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, гепатобіліарної системи, гострих і хронічних інфекцій, респіраторної системи.

Має навички амбулаторного та стаціонарного лікування хворих.

У своїй роботі використовує комбінований підхід, ґрунтується на методах сучасної доказової медицини, з огляду на індивідуальні особливості і гармонійний підхід до кожного пацієнта.
Освіта та підвищення кваліфікації
2014 – Донецький національний медичний університет
2016 – Інтернатура, Донецький національний медичний університет. Спеціалізація: внутрішні хвороби, гастроентерологія.

Має ступінь магістра медицини, займається активною науковою діяльністю. Має понад 28 опублікованих наукових робіт, 7 журнальних статей, в тому числі і в міжнародних виданнях

Регулярно бере участь у конференціях за спеціальністю, учасник конференцій молодих вчених з міжнародною участю.
Досвід роботи

з 2014 року
Дипломи та сертифікати

Відгуки про лікаря

Олександра
Була на прийомі в лікаря-терапевта Помазан Дарії Володимирівни. Дуже задоволена візитом. Молодий чудовий фахівець. Все у справі, без зайвих слів та призначень. Дуже чітко знає, як працює страхові компанії, все, що потрібно пацієнту зі страховки, розповіла та пояснила. Я приємно вражена сервісом. Після мого останнього візиту до клініки у 2017 році, зміни прекрасні. Клініка розширилася. Сервіс відмінний. Рекомендую.
Mamuka Peikrishvili
Дуже і дуже задоволений лікарем - терапевтом-гастроентерологом Дариною Володимирівною Помазан. Детально цікавиться станом (маса питань, заміри тиску на обох руках і т.д.) ,. Пояснює не тільки чому щось не можна / можна, АЛЕ і чому! Це надає мені додаткової мотивації слідувати її рекомендаціям. Лікар-фанатик своєї професії (на мій погляд). Була б була можливість поставити більше 5 балів. поставив би їй 12 з 10
Софія
Хочу оставить персональный отзыв, о враче Помазан Дарье Владимировне.(терапевт-гастроэнтеролог). Опыт общение с врачами есть, но такого профессионального доктора, встретил впервые. Только положительные ощущения от приема, но и главное - результат назначенной терапии. ( при условии выполнять все, что назначила Дарья Владимировна ). У кого проблемы с желудком и кишечником, рекомендую.