Запис
Заповніть форму
Ваш E-mail
Ваше імя
Ваш телефон
Ваша заявка
Будьте здорові!

Про нас

Vita Medical
"Віта Медікал" гарантує високий рівень обслуговування за конкурентними цінами.
"Віта Медікал" – мережа багатопрофільних медичних центрів у Києві. Ми надаємо ефективну медичну допомогу для відновлення здоров'я наших дорогих клієнтів, включаючи діагностику, профілактику і лікування.

Ми за доступну медицину!

У наших клініках працюють лікарі 35 спеціальностей з мінімальним стажем - 8 років. Ми пишаємося своєю командою досвідчених і чесних лікарів.
"Віта Медікал" працює 7 днів на тиждень з 9:00 до 21:00, щоб вам було зручно відвідати лікаря у вихідні дні або після роботи, якщо немає іншого часу.
Нам довіряють кияни, до нас приїжджають з інших міст і країн, приводять своїх дітей і батьків, контактами наших лікарів діляться з друзями.
Ми розуміємо, наскільки важливі комфорт та приємна атмосфера.
В фойє у нас комфортна температура повітря та зручні дивани, на екрані телевізора - пізнавальні програми, в кулері - смачна вода, на рецепції - привітні, уважні адміністратори.
Ми любимо будь-які відгуки. Позитивні дають нам багато сил і енергії для розвитку. І підвищують настрій, звичайно. Негативні (якщо об'єктивні) вказують на наші недоліки і спонукають нас ставати ще краще.
Ми щиро любимо свою роботу і пишаємося тим, що можемо піклуватися про ваше здоров'я і допомагати вам жити повним, насиченим життям.
Ліцензія Віта Медікал
Ортопед оглядає рентген
Лікар проводить УЗД
Офтальмоскопія
Велоергометрія
Обладнання офтальмологічного кабінету
Неврологічне обстеження
Лікар та пацієнти
Бесіда з лікарем

Замовити дзвінок

Самолікування може бути шкідливим.
Довіряйте своє здоров'я професіоналам.