Запис
Заповніть форму
Ваш E-mail
Ваше імя
Ваш телефон
Ваша заявка
Будьте здорові!

Романенко Володимир Ігорович

Лікар-невролог

Лікар-цефалголог

Кандидат медичних наук

Дипломований фахівець з медицини болю

Записатися
Романенко Володимир Ігорович

Лікар-невролог

Лікар-цефалголог

Кандидат медичних наук

Дипломований фахівець з медицини болю


Запис до лікаря

Ваше ім’я
Ваш телефон
Місце прийому
Будьте здорові!
Спеціалізація
Лікар-невролог, цефалголог, кандидат медичних наук, дипломований фахівець з медицини болю (2018 Брюссель, Бельгія), Visiting Professor Медичного факультету Університету Тарту (Тарту, Естонія) з 2017 року, почесний професор Голландського інституту нейропатичного болю (Амстердам, Нідерланди) з 2016 року, Президент українського товариства вивчення головного болю (УТВГБ) з 2020 року, координатор освітніх проектів Української асоціації по вивченню болю (УАВБ) з 2010 року, редактор Українського журналу болю (УЖБ) з 2011 року, Консул України в Європейській федерації болю EFIC з 2011 року, активний член Міжнародної асоціації по вивченню болю (IASP) з 2009 року, Групи спеціального інтересу з вивчення невропатичного болю в рамках IASP (NeuPSIG) з 2009 року, член Європейської академії неврології (EAN) з 2009 року.

Веде спеціалізований прийом пацієнтів з головним болем напруги, мігренню, медикаментозно-індукованим головним болем, кластерним головним болем, пароксизмальною гемикранією, тригемінальними автономними цефалгіями та іншими видами головних та лицевих болей. 


Вартість первинної консультації - 1800 грн (до 1 години), повторної консультації - 1300 грн
Освіта та підвищення кваліфікації

З відзнакою закінчив Луганський державний медичний університет, після - інтернатуру, магістратуру та аспірантуру з неврології. Кандидатська дисертація присвячена оптимізації діагностики та лікування невропатичного болю в нижній частині спини. Коло наукових і клінічних інтересів включає проблеми головного болю, невропатичного болю, болю в спині

Участь в професійних асоціаціях

Брав участь в двох клінічних дослідженнях з проблеми болю. Є учасником національних і міжнародних конференцій з проблем болю, представив понад 120 усних та 35 стендових доповідей на різних заходах. Є автором понад 55 публікацій (статті, тези, глави в книгах), з них 40 робіт присвячені проблемі болю.


Володимир Романенко є міжнародним спікером. Щорічно бере участь у великих міжнародних конгресах, де ділитися досвідом в якості доповідача. Недавні виступи з доповідями були зроблені на Всесвітньому конгресі з болю в Бостоні (США, 2018), Міжнародному конгресі з невропатичного болю в Бергамо (Італія, 2018) і Міжнародній конференції з головного болю в Ризі (Латвія, 2019)