Що за звір «репродуктологія» і з чим її їдять?

Що за звір «репродуктологія» і з чим її їдять?

Хороша все-таки штука Гугл: якщо чогось не знаєш – спитай у Гугла і отримай відповідь. Головне, не потонути в безлічі відповідей. На питання про те, що таке «репродуктологія», Гугл відповідає, що це розумна наука про розмноження людини в нормі і … не в нормі.

Коли у сімейної пари все прекрасно з розмноженням, вона задає Гуглу всього два питання: в якій країні світу народжувати нового Малюка і як зробити так, щоб наступний Малюк не з’явився занадто швидко (так-так, я про надійну та безпечну контрацепцію).

Якщо ж до подружжя довгоочікуваний лелека чомусь не поспішає, тоді Гуглу задають зовсім інші питання: чому ми не вагітніємо? Що таке безпліддя? Що їсти, пити, де спати, щоб завагітніти? … І Гугл відповідає. Чесно відповідає, даючи море, немає, цілий Океан відповідей, в якому так легко потонути. І в результаті, замість стрункої картини того, що відбувається і чіткої відповіді на питання, наша чудова сімейна пара заплутується ще більше … Чи є вихід з цієї ситуації?

ВИХІД Є!!!

Таким виходом, світлом в кінці тунелю, для пари, що вже почала втрачати надію на батьківство, є консультація лікаря-репродуктолога. Репродуктолог – це лікар, який виявляє і лікує безпліддя. Такий собі співробітник лелеки, помічник в настанні довгоочікуваної вагітності. Де ж знайти грамотного репродуктолога?

Для наших вельмишановних пацієнток у нас є прекрасна новина: в нашій клініці є грамотний репродуктолог!

Репродуктолог допоможе Вам отримати відповідь на головне питання, що мучить Вас питання: чи дійсно ваша сімейна пара безплідна? За статистикою, лише 20% пар, які звернулися на консультацію до репродуктолога, дійсно безплідні і потребують серйозного лікування, в тому числі з використанням допоміжних репродуктивних технологій. Решта ж 80% пар потребують, перш за все, в грамотному і вдумливому консультуванні: як підготувати себе до довгоочікуваної вагітності, що є, що пити (або чого НЕ пити), як змінити свій спосіб життя так, щоб лелека нарешті прилетів. І не один раз.

Також консультація репродуктолога цінна тим, що доктор допомагає виявити і усунути ті перешкоди в здоров’я кожного з подружжя, через які бажана вагітність досі не наступила. Після бесіди з подружжям репродуктолог задає напрямок пошуку, а грамотна команда фахівців різних профілів, в яку входять уролог, ендокринолог, терапевт, ревматолог, невролог (склад консультантів підбирається індивідуально для кожного чоловіка і жінки, які звернулися до нас за допомогою і порадою), а також сучасні лабораторні та інструментальні методи дослідження. Тобто в межах одного медичного центру, не “ганяючи» наших пацієнтів по всьому місту, ми маємо можливість виявити більшість проблем зі здоров’ям, що заважають настанню вагітності, і усунути їх. У цьому головна перевага компактно розташованої команди фахівців різних профілів (мультидисциплінарної команди).

Крім того, діагностичні можливості нашого медичного центру дозволяють не тільки якісно і ефективно консультувати наших шановних пацієнтів, але і проводити на місці більшість обстежень, необхідних для уточнення і підтвердження висновків фахівців. Так, наш медичний центр має в своєму розпорядженні прекрасної ультразвуковою апаратурою, відеосистемою, що дозволяє точно, а головне, безболісно виявляти патологію шийки матки (відеокольпоскоп), і не тільки.
Тобто інтелектуальна і матеріально-технічна база клініки дозволяють нам за короткий час дати відповідь на питання чому не настає вагітність і як це змінити.

Таким чином, за результатами обстеження сімейна пара отримує від репродуктолога чіткі і зрозумілі рекомендації з підготовки до такої бажаної вагітності.

Отже, наш «звір» репродуктологія – виявився не так вже незрозумілий і страшний. У медичному центрі «Віта Медікал» Вам з радістю допоможуть впоратися з цим «звіром» і здійснити Вашу Мрію – стати Батьками!

Повернутися до усіх статей Записатися на прийом до фахівця