Лазер у хірургії

Лазер у хірургії

Лікуємо захворювання за допомогою хірургічного лазера “Ліка-хірург” у Віта Медікал

Сучасна медицина, а саме хірургія, сьогодні, має дуже широкий спектр застосування хірургічних лазерів, які використовуються при різноманітних захворюваннях. Активне використання хірургічного лазера було обумовлено багатьма унікальними  лікувальними властивостями лазерного променя на тканини тіла людини та на рану безпосередньо.

Хірургічний лазер “Ліка-хірург” відкриває нові можливості в лікуванні різних захворювань. Його використовують у медичних центрах Віта Медікал для проведення широкого спектру операцій. Давайте детальніше розглянемо переваги цього методу та за яких умов його використання є найбільш доцільним.

 

Переваги хірургічного лазера:

 

Безконтактна дія: Лазерний промінь не торкається рани, що зменшує ризик інфікування тканин.

Гемостатичний ефект: Лазер коагулює кровоносні судини, що дозволяє практично уникнути кровотечі після операції.

М’який ефект на тканини: Лазер не залишає глибоких опіків, що сприяє швидшому загоєнню ран.

Знеболювальна дія: Лазер має легку знеболювальну дію, що допомагає пацієнтам швидше відновлюватися після операції.

Стимуляція регенерації: Лазер стимулює швидше загоєння ран, що дозволяє пацієнтам швидше повернутися до звичайного життя.

Де використовують хірургічний лазер:

 

Гемороїдальна хвороба: Лазер використовується для обробки внутрішніх гемороїдальних вузлів та видалення зовнішніх проявів геморою.

Параректальні нориці: Лазер допомагає запаювати нориці без порушення функції кишечника. При цьому нориця, яка проходить через стінку прямої кишки, буквально запаюється з середини лазерним променем. Під час такої операції не порушується сфінктер (м’яз, який має запиральну функцію)  прямої кишки. А в наслідок цього (і це дуже важливо) не страждає функція тримання калу та газів

Епітеліальний куприковий хід: Лазер дозволяє ефективно лікувати цей захворювання з мінімальною травматичністю. Під час операції цьому хід, який проходить під шкірою, над куприком, заварюється зсередини лазером (мінімально травматичний ефект), а не висікається. Рана майже не кровить та загоюється в рази швидше.

Періанальні кондиломи: Лазер допомагає видаляти пухлини, що викликаються вірусом.

Анальні тріщини: Лазер допомагає у лікуванні гострих та хронічних анальних тріщин.

Загальнохірургічні операції: Лазер використовується для лікування ліпом, атером, врослого нігтя та для обробки післяопераційних ран.

 

Не відкладайте своє здоров’я на потім. Запишіться на консультацію в медичний центр Віта Медікал, і наші фахівці допоможуть вам знайти оптимальний метод лікування.

Ільченко Валерій Вікторович
Автор

Ільченко Валерій Вікторович

Лікар-проктолог, хірург, ендоскопіст

Повернутися до усіх статей Записатися на прийом до фахівця