Зворотній зв’язок

Медикаментозне лікування при варикозній хворобі нижніх кінцівок

Медикаментозне лікування при варикозній хворобі нижніх кінцівок

Провідне місце в лікуванні варикозної хвороби нижніх кінцівок займають лікарські засоби на основі діосміну та геспередину, які відносяться до групи так званих флавоноїдів (сполуки рослинного походження з антиоксидантними властивостями).

Флавоноїди здатні здійснювати стабілізуючий ефект на ендотеліальну функцію та тонус судин, а також реологічні властивості крові. Флавогоїди  знижують патологічну проникність капілярів, покращують транскапілярний обмін та лімфодренаж, пригнічують лейкоцитарно-ендотеліальну реакцію та сприяють усуненню гіпоксії. Всі ці властивості разом зумовлюють венотонізуючий, ендотеліопротекторний та лімфодренажний ефекти.  В численних дослідженнях визначено, що на фоні прийому флавоноїдів протягом 1 місяця після операції спостерігається суттєво менший відсоток пацієнтів із синдромом «важких ніг», набряками та больовим синдромом.

Спеціалісти нашої клініки застосовують найбільш ефективні препарати мікронізованої фракції флавоноїдів: «Детралекс», «Флебодія», «Цикло-3-форте» та вітчизняний препарат «Нормовен».

Горбовець Владислав Сергійович
Автор

Горбовець Владислав Сергійович

Лікар флеболог, судинний хірург

Повернутися до усіх статей Записатися на прийом до фахівця