Віта Медікал

- мережа багатопрофільних медичних центрів у Києві. Ми надаємо ефективну медичну допомогу для відновлення здоров'я наших дорогих клієнтів, включаючи діагностику, профілактику і лікування.

Лабораторії

Стаціонар

Операційні

Віта Медікал
35

Медичних спеціальностей

60000

Задоволених Клієнтів

14

Років працюємо для Вас

20

Медичних напрямків

Наші принципи

У наших клініках працюють лікарі 35 спеціальностей з мінімальним стажем - 8 років. Ми пишаємося своєю командою досвідчених і чесних лікарів.

"Віта Медікал" працює 7 днів на тиждень з 9:00 до 21:00, щоб вам було зручно відвідати лікаря у вихідні дні або після роботи, якщо немає іншого часу.

Нам довіряють кияни, до нас приїжджають з інших міст і країн, приводять своїх дітей і батьків, контактами наших лікарів діляться з друзями.

Ми розуміємо, наскільки важливі комфорт та приємна атмосфера.В фойє у нас комфортна температура повітря та зручні дивани, на екрані телевізора - пізнавальні програми, в кулері - смачна вода, на рецепції - привітні, уважні адміністратори.

Ми любимо будь-які відгуки. Позитивні дають нам багато сил і енергії для розвитку. І підвищують настрій, звичайно. Негативні (якщо об'єктивні) вказують на наші недоліки і спонукають нас ставати ще краще.

Ми щиро любимо свою роботу і пишаємося тим, що можемо піклуватися про ваше здоров'я і допомагати вам жити повним, насиченим життям.

Історія

Наша історія почалася у 2009 році. Саме тоді видатний лікар-хірург, доктор медичних наук, заслужений лікар України, професор Олександр Сергійович Ларін заснував клініку Lancet на базі Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України.

За своє життя Олександр Сергійович Ларін врятував життя і подарував надію сотням тисяч пацієнтів, здійснив тисячі унікальних операцій, і ми пишаємося, що сьогодні маємо можливість продовжувати його справу, допомогаючи людям бути здоровими та щасливими.

Історія заснування Віта Медікал

Документи

На нашому сайті медичної клініки ми розуміємо, що доступ до інформації та документів є важливою частиною нашої прозорої та довіреної співпраці з пацієнтами і партнерами. У розділі “Документи” ми надаємо вам зручний доступ до необхідної інформації, що стосується роботи нашої клініки, її політик та процедур.

Тут ви знайдете різноманітні документи, сертифікати та регуляторні матеріали, які підтверджують нашу дотриманість високих стандартів якості та безпеки в медичному обслуговуванні. Ми завжди стежимо за змінами в законодавстві та рекомендаціями медичних організацій, і ви можете бути впевнені, що інформація у цьому розділі завжди актуальна.

Потрібна консультація?

Ми завжди готові допомогти Вам

    Віта Медікал - Консультація медичного спеціаліста