PRP – терапія в проктології

PRP – терапія в проктології

Для чого в проктології використовуються ін’єкції власної плазми людини, збагаченої тромбоцитами (т.з.  «PRP – терапія»)<

PRP-терапія (тромбоцитарно-багата плазма) – це інноваційний метод, що використовує власну плазму пацієнта, збагачену тромбоцитами, для стимулювання процесів заживлення та омолодження шкіри.

Підготовка до процедури

Перед процедурою пацієнт може їсти та пити (за виключенням алкоголю), дозволяється працювати фізично та займатися спортом.

В день  виконання процедури PRP не бажано палити. Рекомендовано скасовувати приймання препаратів, що розріджують кров (хоча б, за 3 доби до процедури PRP).

Ін’єкція збагаченою тромбоцитами власної плазми виконується в положенні лежачі на спині, або на боку. Сама процедура займає не більше 10 хвилин.

Стосовно приймання інших ліків, заперечень немає.

PRP в проктології:

PRP – терапія в проктології застосовується наприкінці операції, коли пацієнт був прооперований з приладу гемороїдальної хвороби, анальної тріщини, періанальних поліпів та періанальних шкірних бахромок, після видалення періанальних кондилом. Як самостійна процедура, виконується при анальних тріщинах, при хронічному  анальному свербежі та сухості шкіри періанальної ділянки, або в післяопераційному періоді, у пацієнтів з довготривалим загоєнням ран (особливо важливо для пацієнтів старечого віку).

Для PRP – терапії використовується власна плазма людини, збагачена тромбоцитами (на 1 мікролітр плазми приходиться 1 млн тромбоцитів) та приготовлена, за допомогою спеціального методу, у спеціальному середовищі у пробірці, на центрифузі. Плазма береться у пацієнта з ліктьової вени, безпосередньо в день операції або просто в день виконання процедури PRP в кількості 20-40 мл 3.

Принцип дії власної плазми пацієнта, збагаченої тромбоцитами в тому, що після введення, активуються власні фактори росту тканин, які прискорюють процеси утворення колагенових та еластинових волокон, судин мікроциркуляторного русла. В наслідок чого, прискорюються процеси заживлення (регенерації). Навіть, «омолодження» тканин в цій ділянці. Власні тканини (шкіра, підшкірна клітковина), в цій ділянці, стають пружними, еластичними, міцними. Післяопераційні рани загоюються дуже швидко.

Протипоказання до PRP– терапії небагато, але вони є. Така процедура протипоказана пацієнтам, у яких порушена зсідання крові (гемофілія), під час вагітності та грудного вигодування, пацієнтам з цукровим діабетом, які знаходяться на інсуліні, пацієнти з ВІЛ/СНІД, гострими, нелікованими формами вірусного гепатиту.

Виходячи з цього, пацієнти, які звертаються до нас у клініку «Віта Медікал» вперше, аби пройти дану процедуру, мають пройти, обстеження на ВІЛ, вірусний гепатит B (Hbs Ag) та вірусний гепатит C (анті Hbc Ig B+C)           

Якщо ви цікавитеся PRP-терапією або маєте питання щодо неї, не соромтеся звертатися до нас. Наші спеціалісти готові надати вам докладну інформацію та консультацію.

Піклуйтеся про своє здоров’я з нашою допомогою! Записуйтесь на консультацію у “Віта Медікал” вже сьогодні.

Повернутися до усіх статей Записатися на прийом до фахівця
Ільченко Валерій Вікторович
Автор

Ільченко Валерій Вікторович

Лікар проктолог, Хірург, Ендоскопіст